ОКРЕМИЙ САЙТ ДЛЯ КОЖНОГО ОСББ У ПОДАРУНОК!

Про Добрий Дім

В ТОВ «Добрий дім» працює єдина команда професіоналів-однодумців, орієнтованих на успіх та досягнення спільної мети

Основними критеріями роботи компанії є ефективність, професійність та іноваційність. Здійснюючи управління та бухгалтерське обслуговування компанія «Добрий дім» орієнтується на такі цінності:

  • професійний підхід до обслуговування ОСББ
  • довіра мешканців
  • надійне ім’я

Чому радять "Добрий Дім"?

“Добрий Дім” відомий на ринку управлінських підприємств України. Вже два роки поспіль, у 2016 та 2017 роках, за оцінкою Союзу Національних бізнес-рейтингів ми здобуваємо Золото рейтингу серед суб’єктів господарювання Вінницької області. А також входимо в ТОП10 серед підприємств України, займаючи 7 місце в 2016 році та 10 місце в 2017 році. Ми уважно слідкуємо за всіма змінами законодавства та інноваціями в сфері обслуговування будинків. З нами Ви можете бути впевнені, що отримуєте найкраще.

Ми займаємось обслуговуванням ОСББ більше 8 років. Обслуговуємо і окремі будинки і асоціації ОСББ. З нами плідно співпрацюють більше тридцяти об’єднань співвласників і ми продовжуємо розширювати коло наших партнерів. Зважений індивідуальний підхід до кожного, дозволяє Вам отримати саме те, що Вам потрібно.

Свої послуги ТОВ «Добрий дім» поширює на об’єкти нерухомості приватної, а також державної та комунальної власності. В ході експлуатації будинку ми зберігаємо всі передбачені для мешканців соціальні гарантії та пільги. Зрозуміло, що Компанія із задоволенням бере на обслуговування також і новозбудоване житло. Забудовникам ми також пропонуємо співпрацю і допомогу в ході приймання-здачі новобудов в експлуатацію, створення ОСББ тощо.

98%

ОСББ ЗНИЗИЛИ ПЛАТЕЖІ ЗА ОБСЛУГОВУВАННЯ

7

РОКІВ ДОСВІДУ

50+

ЗАДОВОЛЕНИХ ОСББ

4000+

ЩАСЛИВИХ МЕШКАНЦІВ

Наші клієнти

серед них може бути і Ваше ОСББ

Відгуки

Безмежно вдячний компанії ``Добрий Дім`` за обслуговування нашого невеликого та старого будинку! Після створення ОСББ я продовжую отримувати субсидію та ще й став менше платити за утримання, хоча стало набагато чистіше.
Михайло Сокирка, АОСББ «Терра 3Д» (12 жовтня 2017)
Майже 3 роки назад створили ОСББ у новобудові. Ніколи до цього часу не займався й не цікавився комунальними питаннями, й дотепер не маю до них діла! Дякую, що працюєте як годинник. Немає жодних нарікань.
Сергій Маслоїд, ОСББ «Квартал-10» (12 жовтня 2017)
Авторизація
*
*
Генерація паролю