ОКРЕМИЙ САЙТ ДЛЯ КОЖНОГО ОСББ У ПОДАРУНОК!
Термомодернізація

Ключовим питанням для співвласників є пошук вигідних умов фінансування для реалізації комплексу енергоефективних заходів. Державну програму «теплих кредитів», що відшкодовує частину тіла позики (від 40% до 70%), продовжено на 2018 рік.

На наступний рік заплановано виділити 190 млн гривень, що за словами Голови Держагентства з енергоефективності, втричі більше, ніж було освоєно об’єднаннями в 2017 році. Влучною порадою, відтак, буде подати заявку не пізніше другого кварталу 2018 року, щоб гарантовано потрапити в цю програму.

«Теплими кредитами» державна підтримка ОСББ не вичерпується. За підтримки IFC у другій половині 2018 року в Україні має запуститися Фонд Енергоефективності. На розвиток діяльності Фонду погоджено залучення 100 млн євро грантової допомоги з боку Європейського Союзу протягом 5 років. Консолідовані зусилля активних ОСББ міста в співпраці з громадськими організаціями відповідного напрямку, можуть впливати на прийняття рішення про запуск такої програми з боку міської ради, тому порадою тут буде тісніша співпраця з місцевою владою для запуску місцевої програми підтримки ОСББ у Вінниці.

0

Publication author

Офлайн 4 роки

Добрий Дім

0
Коментарі: 2Публікації: 40Реєстрація: 22-12-2017
Авторизація
*
*
Генерація паролю